Let's Play! Dag van de Academies
27
jan
2025

Op de Dag van de Academies, zaterdag 22 februari van 09.00u tot 13.00u, brengen we kunst en spel samen in een ochtend vol creativiteit en verrassingen. Bezoekers en deelnemers kunnen verschillende locaties binnen de academie bezoeken, elk met een uniek kunstzinnig spel.
Verwacht interactieve installaties, concertmomenten, expo’s en nog veel meer, en beleef onze kunstwereld op een speelse manier!
Kom langs, doe mee en laat het kunstspel beginnen!
PROGRAMMA
B-blok:
- B 11: PLAY ALONG MINOR Body Percussion en Boomwhackers voor leeftijd 3e kleuterklas t.e.m. 4e leerjaar.
- B 05: PLAY ALONG MAJOR Body Percussion en Boomwhackers voor leeftijd 5e leerjaar t.e.m. 2e middelbaar.
- B 19: PLAYTIME Klassieke muziek in de spotlights! Beleef de magie van klassieke muziek tijdens vijf unieke concertmomenten. Geniet van een prachtige mix van instrumenten en talent om 9u, 10u, 11u, 12u en 13u. Elk concert duurt 30 minuten en de toegang is enkel mogelijk vóór de start van elk concert. Mis deze onvergetelijke momenten niet!
C-blok:
- Gang secretariaat: PLAY INN In de rol duiken van een personage in de stijl van Cindy Sherman.
- Gang secretariaat: WORD PLAY Ontdek poëtische postkaarten en weggeefgedichten, kom gezellig snuisteren in onze Poëzieapotheek!
- Gang 2e verdieping: PLAY ON Speel met symmetrisch tekenen! Dieter Roth deed het ook – probeer het zelf eens!
- Gang 3e verdieping: PLAY OUT Percussio, kom en speel mee!
- Foyer: PLAY JAZZ
- Tussenverdiep 1 en 2: FRAME PLAY Studenten van het projectatelier hebben onder begeleiding van een leerkracht filmkunst hun eigen praktijk in video vastgelegd. Tijdens enkele workshops experimenteerden ze met timelapses, camera’s en montage. Kom zeker zien naar de resultaten van deze workshops en een expo met refererend werk!
Contactinfo
KUNSTacademie Wetteren
Domeinen Beeld, Muziek, Woord
Wim De Craeneplein 1
9230 WetterenOpeningsuren
- Vandaag open van 13:30 tot 20:00
- Morgen open van 13:30 tot 18:00